Chcesz dodać swojemu ogrodowi przyjemnego, ciepłego klimatu? A może zastanawiasz się, jak powiększyć powierzchnię użytkową swojego domu?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest taras. My zbudujemy dla Ciebie taras z drewna. Pracujemy na tym materiale już od wielu lat i możemy pochwalić się dziesiątkami udanych realizacji.

Drewno będzie świetne komponować się z zielenią Twojego ogrodu. Otworzysz sobie tym samym nowy wachlarz możliwości na aranżację przestrzeni przydomowej oraz na jej wykorzystanie. Wyobraź sobie te grille w ciepłe, letnie wieczory. W dodatku dobrze konserwowany taras drewniany jest o wiele trwalszy niż taras wykonany przykładowo z płytek ceramicznych.

Zastanawiasz się, ile kosztuje budowa tarasu z drewna? Przygotujemy dla Ciebie wycenę <link> oraz wykonamy pomiary <link>.

Nie wiesz, jakiego drewna użyć, ile powinny wynosić odstępy między deskami, czy potrzebujesz zadaszenia<link do zadaszeń> lub jakiego rodzaju podstawy tarasowej użyć? Jako firma posiadająca bogate doświadczenie w budowie tarasów drewnianych, służymy pomocą oraz poradą.

Budujemy również tarasy z kompozytu. Zdecydowaną przewagą tego rozwiązania jest jego bezobsługowość. W przeciwieństwie do drewna, materiału tego nie trzeba konserwować ani olejować, aby nie niszczył się pod wpływem warunków atmosferycznych oraz upływu czasu.

Realizujemy zlecenia na terenie Warszawy i okolic. W naszej pracy skupiamy się na jakości, która przekłada się na długoletnią trwałość budowanych przez nas drewnianych konstrukcji.

Zobacz nasze najlepsze realizacje tarasów drewnianych i kompozytowych