Jeśli masz samochód, z pewnością o niego dbasz. Regularne przeglądy, wizyty na myjni, tankowanie wysokiej jakości paliwa – to wszystko sprawia, że Twoje auto jest w dobrej kondycji. Jednak równie ważne jak to, jak działa oraz jak wygląda jest to, gdzie jest ono przechowywane.

Jeśli nie posiadasz garażu, ale chcesz, aby Twój samochód lub inny pojazd nie musiał stać „pod chmurką”, idealnym rozwiązaniem jest wiata garażowa – znana także pod nazwą carport. Zbudujemy ją dla Ciebie z drewna.

Wiata garażowa stanowi świetną alternatywę dla garażu. Jest o wiele prostsza w montażu i można z łatwością dostosować ją do swoich potrzeb. Carport może być jednostanowiskowy, dwustanowiskowy lub… podaj swoją liczbę, a znajdziemy rozwiązanie.

Wykonamy projekt według Twoich potrzeb oraz życzeń – wiata garażowa wolnostojąca lub przyścienna, zadaszenie proste, dwuspadowe lub łukowe – Ty decydujesz, my budujemy. Chcesz zabudować ścianki lub stworzyć dodatkowe pomieszczenie gospodarcze? Dla nas to żaden problem.

Nie wiesz, jaką wiatę garażową powinieneś wybrać i dlaczego? Nie masz pomysłu na projekt swojego wymarzonego carportu? Służymy naszą fachową pomocą, doświadczeniem oraz kreatywnością.

Realizujemy zlecenia na terenie Warszawy i okolic. W naszej pracy skupiamy się na jakości, która przekłada się na długoletnią trwałość budowanych przez nas drewnianych konstrukcji.

Zobacz nasze najlepsze realizacje drewnianych wiat garażowych

Wszystkie nasze realizacje – tarasy drewniane, zadaszenia, carporty, elewacje drewniane

 

linki do całej galerii i poszczególnych kategorii