Myślisz o wyjątkowym wykończeniu swojego domu lub rezydencji? Chcesz nadać charakteru siedzibie Twojej firmy i sprawić, aby Twoje biuro było niepowtarzalną wizytówką, przyciągającą wzrok przechodniów? Niezależnie od tego, czy właśnie szukasz pomysłu na eleganckie dodatki do fasad domów nowopowstałego osiedla, czy chcesz, aby budynek użyteczności publicznej się wyróżniał – potrzebujesz elewacji drewnianej.

Drewno w budownictwie jest ponadczasowe. O ile pozostałe materiały budowlane były wypierane przez inne, lepsze, trwalsze odpowiedniki, drewno towarzyszy nam od zawsze. Nic nie nadaje budynkowi takiego klimatu ciepła i naturalności jak elewacja z drewna. W dodatku jest to bardzo trwały i odporny na czynniki atmosferyczne materiał, który przy dobrej konserwacji będzie służył przez długie lata. Warto podkreślić także jego cechy izolacyjne, co pozwala optymalnie ogrzewać budynek oraz walory akustyczne, ponieważ drewno tłumi hałasy dobiegające z zewnątrz.

W ostatnich latach wykończenia z drewna podbijają serca wielu właścicieli domów oraz inwestorów. Mogą łatwo w ten sposób podkreślić prestiż, elegancję oraz nowoczesność budynku. Elewacje drewniane są w stanie lepiej podkreślić kształty bryły, co z pewnością zapewni jej oryginalność i niepowtarzalność. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest także różnorodność kolorystyczna oraz funkcjonalna dla specyficznych gatunków drewna, co pozwala na jeszcze lepszą indywidualizację projektu pod Twoje potrzeby i pragnienia.

Nie ma znaczenia, czy wiesz, jak montuje się elewacje z drewna, czy znasz ceny oraz czy wiesz, jakiego rodzaju drewna chcesz użyć i jak konserwować elewację. Pomożemy Ci ze wszystkim. Nasze bogate doświadczenie oraz dziesiątki udanych realizacji stawiają nas w roli ekspertów w tej dziedzinie. Skontaktuj się z nami i przekonaj się.

Realizujemy zlecenia na terenie Warszawy i okolic. W naszej pracy skupiamy się na jakości, która przekłada się na długoletnią trwałość budowanych przez nas drewnianych konstrukcji.

Zobacz nasze najlepsze realizacje elewacji drewnianych

Wszystkie nasze realizacje – tarasy drewniane, zadaszenia, carporty, elewacje drewniane

 

linki do całej galerii i poszczególnych kategorii