Malowanie drewna jest sztuką samą w sobie. Zadanie nie należy do najłatwiejszych – trzeba posiadać specjalistyczne narzędzia oraz wiedzę, a także znać cały proces.

Można malować ręcznie pędzlem lub wałkiem, samemu wcześniej przygotowując odpowiednio powierzchnię, czyli pozbywając się wcześniejszych warstw farb i lakierów (jeśli takie były), wyrównując powierzchnię, nakładając warstwy podkładu i lakieru i na końcu nakładając odpowiednią ilość farby, w zależności od pożądanego efektu.

Można też zlecić nam profesjonalne malowanie drewna i oszczędzić sobie kłopotu. Korzystamy z profesjonalnej maszyny, a naszą przewagą jest bogate doświadczenie i jakość wykonywanych usług. Malowanie drewna na polewarce szczotkowej znacznie usprawnia cały proces oraz zapewnia najlepszy efekt równomiernego rozprowadzenia farby oraz lakieru na całej powierzchni.

Cena za malowanie drewna jest zależna od wielu czynników. Zapraszamy do kontaktu z nami, z pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Działamy na terenie Warszawy i okolic i możemy pomóc z malowaniem tarasów drewnianych, elewacji z drewna, mebli drewnianych lub innych elementów z drewna wewnątrz Twojego domu.

Zobacz nasze najlepsze realizacje malowania drewna

<top realizacje – 3-5 zdjęć>

Malowanie drewna- zdjęcia naszych projektów

<link do galerii malowania drewna>

Wszystkie nasze realizacje – tarasy drewniane, zadaszenia, carporty, elewacje drewniane

<link do całej galerii lub poszczególnych kategorii>