Marzy Ci się śniadanie na tarasie w słoneczny, ciepły poranek? Chcesz wsłuchiwać się w spadające krople deszczu, podczas gdy Ty siedzisz pod kocem i popijasz swoją ulubioną, ciepłą herbatę, a to wszystko będąc na zewnątrz?

Potrzebujesz zatem zadaszenia tarasu, a my możemy Ci pomóc. Zajmujemy się budową zadaszeń tarasów z drewna oraz z kompozytu z pokryciem poliwęglanowym. Przygotujemy indywidualny projekt oraz wycenę.

Nie ma znaczenia, czy preferujesz zadaszenie przyścienne, czy zadaszenie wolnostojące. Zadaszenie tarasu nowoczesne, czy bardziej klasyczne? Dach typu „S”, w kształcie łuku lub prosty – Ty decydujesz, my budujemy. Jeśli potrzebujesz porady i nie wiesz co wybrać, służymy pomocą i naszym bogatym doświadczeniem.

W naszej pracy skupiamy się na jakości, która przekłada się na trwałość budowanych przez nas zadaszeń tarasów na długie lata.

Jeżeli zatem potrzebujesz zadaszenia tarasu z drewna, zadaszenia ogrodu, budowy altany lub pergoli – skontaktuj się z nami. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Nie masz jeszcze czego zadaszyć? Sprawdź naszą ofertę tarasów <link do tarasów>

Zobacz nasze najlepsze realizacje zadaszeń

Wszystkie nasze realizacje – tarasy drewniane, zadaszenia, carporty, elewacje drewniane

 

linki do całej galerii i poszczególnych kategorii